GÜÇLÜ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

BMK Teknoloji ülkemizin önemli kurum ve kuruluşlarını güncel ve güçlü teknolojiler ile tanıştırmaktadır.

BMK Teknolojiyi Önerebilirsiniz.

Telefon:

0530 828 51 96

YAYINLAMA:
14 Ağustos 2021
KATEGORİ:
Teknoloji / Danışmanlık
KURUM:
Şekerci Cafer Erol
sekerci-cafer-erol-bmk-teknoloji

Neler yapıldı?

T eknoloji alt yapısı tamamen analiz ve raporlandı. Şekerci cafer erol firmasının ihtiyaçları belirlendi ve ihtiyaçlara göre bilişim danışmanları firmanın ihtiyaçlarını karşılaması adına proje sonuna kadar atandı.

Sistem alt yapısı tamamen gözden geçirildi güvenli ağ kurulumu tamamlandı tek bir noktadan üç şubesi arasında güvenli bir ağ oluşturuldu.

Şekerci Cafer Erol fabrika üretim bölgesine kurulan server sistemi ile muhasebe, uygulama, sunucu gibi departmanlarda sanallaştırma yapılarak bölümler arası güvenli ve hızlı çalışma olanağı sağlandı.

“Kişisel verileri koruma kanuna uygun “5651” yasası gereğince Loglama sistemi kuruldu, Şekerci cafer erol artık kendi ağına giren tüm kullanıcıların izlenebilirliğini ve güvenliğini sağlamaktadır.”
– BMK Teknoloji

Şekerci Cafer Erol

1807’den beri kendi alanında bir marka olan Şekerci Cafer Erol Ataşehir’de bulunan fabrikası yanı sıra 8 adet şubesi ile tüm istanbulluların en az bir defa ürünlerini tattığı muazzam lezzetler içeren asırlık bir çınar.

Teknoloji alt yapısını BMK Teknoloji‘ye emanet eden Şekerci Cafer Erol Sanallaştırma, veri güvenliği, loglama sistemi, ağ güvenliği gibi almış oldukları hizmetler ile hala BMK Teknoloji ile çalışmaya devam etmektedir.