GÜÇLÜ TEKNOLOJİ ÇÖZÜMLERİ

BMK Teknoloji ülkemizin önemli kurum ve kuruluşlarını güncel ve güçlü teknolojiler ile tanıştırmaktadır.

BMK Teknolojiyi Önerebilirsiniz.

Telefon:

0530 828 51 96

yayınlama:
27 Mart 2021
kategori:
Network / Veri Kontrolü
kurum:
Yücesoy Turizm

Neler Yapıldı

Y ücesoy Turizm İstanbul’da gelişmekte olan bir çok saygın kurum ile iş ortaklığı içerisinde olan bir turizm şirketidir. 

Firma 2021 yılı ilk çeyreğinde BMK Teknoloji iletişime geçtiğinde tamamen doğaçlama ve yetersiz olan alt yapısını artık global bir düzeye çıkarma kararı almıştı.

Kurum içerisinde yapılan ilk analizde ağ güveliği, veri güvenliği, loglama, sanallaştırma gibi ihtiyaçları olduğu gözlemlendi ve kurum yetkililerine raporlandı daha sonra ilk müdahale Şubat 2021 tarihinde alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından çalışmalara başlandı. 

Network alt yapısı kurulduktan sonra firmanın ihtiyacı doğrultusunda sunucu kurulumu gerçekleştirildi ilgili departmanların verimli ve yüksek performansta çalışması için sanallaştırma teknolojisi kullanıldı Ağ güvenliği iş ortaklarımız olan Sophos ile sağlandı.

Ortak çalışmalar ve veri güvenliğini QNAP ile güçlendirerek Yücesoy Turizm’in veri endişesini ve ortadan kaldırdık artık Yücesoy çalışanları verileri için endişelenmiyor ve ortak klasörler ile veri karmaşasından kurtuldu.

F

“Sophos ve QNAP ile yapmış olduğumuz ortak çalışmalar ile Yücesoy Güvenli Ağ ve Veri Depolama konusunda endişeleri ortadan kalmış durumda.”
– BMK Teknoloji

Bakım anlaşması

Yücesoy Turizm bünyesine çalışan personelleri ile günün her saati kurum içerisindeymiş gibi direk olarak tüm dosyalarına, verilerine ulaşarak hızlı ve güvenli çalışma olanaklarına kavuştu

Aylık ve yıllık bakım anlaşması sayesinde BMK Danışmanlık ile hala çalışmalarına devam etmektedir.